Novinky

16.03.2020 - E-shop normálně v provozu - objednávky odesíláme!

Nebojte se nakupovat, náš e-shop je v provozu, objednávky vyřizujeme a odesíláme, co nejrychleji jako vždy. Takže pokud vám chybí něco na kolo, u nás to najdete :) a můžete vyrazit na výlet či na trénink. více »

17.01.2020 - Vítejte na našem novém eshopu!

Důležité informace pro naše zákazníky, kteří u nás již nakupovali. Spustili jsme pro Vás nový eshop a doufáme, že pro Vás bude nakupování přehlednější a příjemnější. Vás účet a věrnostní body jsme na nový eshop převedli a jen jsme Vám nastavili nové heslo, které si při první návštěvě změňte! Nové heslo jste obdrželi v emailu, zaslaném na váš email, který jste měli na našem ... více »

10.01.2020 - Elektrostimulátory Globus

Co je elektrostimulace? Elektrostimulátory Globus jsou velice sofistikované přístroje, které dokážou generovat a regulovat proudy vysílané do svalů a to v intenzitách, které můžeme ovlivnit. Obecně lidé s vyvinutějším svalstvem budou schopni používat vyšší intenzity stimulace než lidé s menší svalovou masou. Cyklisté použijí vyšší intenzity pro stimulaci kvadricepsů než například běžci, ti naopak využijí vyšší intenzity stimulací na hýžďových svalech. Typy ... více »

NEJPRODÁVANĚJŠÍ ZNAČKY
Rychlé
doručení
Věrnostní
systém
Široký
výběr zboží
rychlá
komunikace
Nákup
na splátky

MenuX

Provozovatel webu, Axit CZ, s.r.o., IČ:27517772, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím