Jak sestavit BMX kolo

Od přepravce jste převzali krabici s jízdním kolem cca. 130 x 75 x 20cm.

 

Z krabice vyndáte zabalené jízdní kolo + krabičku s příslušenstvím.

 

Z jízdního kola odstraňte obalový materiál (stahovací pásky, pěnovky, papírové a plastové kryty), připravte si věci z přiložené krabičky.

 

Za pomoci imbusového klíče (většinou 6 mm nebo 5 mm) odšroubujte přední díl představce (čtyři šrouby), vložte řídítka a přední díl přišroubujte zpět. Šrouby dotahujte rovnoměrně. Řídítka je třeba dostatečně dotáhnout.

 

 

Pomocí 15 mm stranového klíče namontujte pedály. Pozor pravý pedál = pravý závit, levý pedál = levý závit, nelze zaměnit. Dotahujte oba pedály po směru jízdy.

 

Sestavené BMX kolo.

 

 

Upozornění:

Všechny ostatní šrouby jsou již dotažené! Jsou seřízené brzdy popřípadě řazení pokud má kolo více převodů.  

Jediné co je potřeba ještě udělat, je najet prvních 1-100 km, aby si všechno tzv. sedlo. Poté doporučujeme zkontrolovat dotažení šroubů (řídítka, představec, kliky, brzdy, atd…).

Všechna jízdní kola jsou před odesláním seřízena a zkontrolována, abychom předešli zbytečným reklamacím. Nicméně, každé kolo je potřeba dříve či později znovu seřídit! Seřízené neznamená seřízené navždy.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ ZNAČKY
Rychlé
doručení
Věrnostní
systém
Široký
výběr zboží
rychlá
komunikace
Nákup
na splátky

MenuX

Provozovatel webu, Axit CZ, s.r.o., IČ:27517772, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím